لیست قیمت محصولات فازمتر مارکت

فروشگاه فازمتر مارکت یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در زمینه ی تولید و توزیع محصولات و ملزومات الکتریکی است.

این وبسایت محصولات خود را به صورت عمده و با بهترین قیمت (درب کارخانه) عرضه میکند .

محصولات این وبسایت شامل فازمتر ها ، لامپ و روشنایی ، سیم و کابل ها ، کلید و پریز ،  محافظ و چندراهی ها و فیوز ها میشوند که همه آنها به قیمت خود شرکت و با لیست قیمت خود شرکت به فروش میرسند.

لیست قیمت محصولات به صورت دسته بندی های بالا هستند و همه لیست قیمت ها لیست قیمت خود شرکت هستند و درصورت خرید عمده درصد تخفیف همکاری اعمال میشود .

برای مشاهده لیست قیمت هر دسته بندی کلیک کنید.

لیست قیمت چیست؟

لیست قیمت یک ابزار بسیار مهم و حیاتی برای هر تولیدکننده ، وارد کننده ، مشاور فروش و حتی توزیع کننده است ؛ معمولا لیست قیمت ها بر اساس شرایط و سیاست های یک شرکت به صورت های مختلفی مثل لیست قیمت معمولی ، لیست قیمت کاتالوگی و… ساخته میشوند.

لیست قیمت ها معمولا برای سه ماه (یک فصل ) توزیع میشوند ولی الزامی به رعایت حدفاصل فصلی نیست و هر شرکتی میتواند بر اساس خط مشی خود لیست قیمت محصولات خود را به بازار ارائه دهد.

بعد از اینکه عملیات قیمت گذاری روی محصول انجام شد و قیمت لیست که معمولا قیمت مصرف کننده نیز محسوب میشود محاسبه شد ، شرکت تولیدکننده یا وارد کننده لیستی به اسم لیست قیمت تنظیم و چاپ میکند.

این لیست شامل ردیف،نام محصول،کد محصول،تعداد در کارتن یا بسته ، قیمت محصول و… است که در شرکت های مختلف نحوه چینش و اجزاء لیست قیمت با هم تفاوت دارند .

حال شرکت های تولیدکننده و وارد کننده از قیمت لیست برای توزیع کنندگان و عاملین فروش و حتی مصرف کنندگان ، از قیمت لیست درصد تخفیف کسر میکنند .

این درصد تخفیف به طوری سود توزیع کننده محسوب میشود و توزیع کننده میتواند برای نفر بعدی که قصد فروش محصول به آن را دارد از درصد کم شده درصدی را برای مشتری خود در نظر بگیرد و نوسان ایجاد کند.

لیست قیمت یکی از رایجترین و مطمئن ترین راه های قیمت گذاری و قیمت دهی است به طوری که شما قیمت خود شرکت تولیدکننده یا وارد کننده را دارید و میدانید که محصول را به قیمت خرید کرده اید.

لیست قیمت در فازمتر مارکت

همان طور قبلا گفته شد وبسایت فازمتر مارکت یکی از بزرگترین فروشگاه های عمده ی ملزومات الکتریکی و روشنایی است .

 قیمت محصولاتی که در این وبسایت هستند قیمت خود شرکت تولید کننده و یا وارد کننده هستند و به غیر از قیمت دست اول ، درصد تخفیف های ویژه نیز در نظر گرفته شده .

که این درصد تخفیف نسبت به تعداد خرید ، نوع جنس ، شرکت تویلدکننده ووارد کننده و عوامل مختلف دیگر متغیر هستند.